Вступительные экзамены

Прийом за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста.

Спеціальність 075 "Маркетинг"

№п/п

ПІБ

Сумарні бали

ПРИМІТКА ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМіСІЇ

1

Шулькевич В. О.

28.00

зарахован на бюджет

2

Осипенко А. С.

28.00

зарахован на бюджет

3

Карпенко К. І.

26.70

зарахован на бюджет

4

Грач В. Ю.

26.60

зарахован на бюджет

5

Тарица В. О.

26.50

зарахован на бюджет

6

Новоженюк А. О.

24.60

зарахован на бюджет

7

Лопухова А. Ю.

23.20

зарахован на бюджет

8

Макарова О. М.

22.30

зарахован на бюджет

9

Тер А. В.

21.60

зарахован на бюджет

10

Балєва К. Д.

21.20

зарахован на бюджет

11

Торжинська О. В.

20.50

 

12

Дегтяр М. С.

20.30

 

13

Григор`єва Є. С.

19.80

 

14

Салман А. С.

19.10

 

15

Жарук В. В.

19.10

 

16

Железко А. В.

18.90

 

17

Баланко Н. Д.

18.20

 

18

Чернецька С. О.

18.20

 

19

Древинська С. Д.

18.20

 

20

Тітова А. Ф.

17.80

 

21

Переходко А. С.

17.80

 

22

Дзюбинська В. А.

17.70

 

23

Момот Д. А.

17.70

 

24

Шаповалова А. Є.

16.80

 

25

Бойко М. В.

16.60

 

26

Вороніна Д. А.

14.90

 

27

Романов Д. Р.

14.00

 

28

Юлішенко П. Ю.

13.60

 

29

Топор А. А.

13.50

 

30

Савчук К. Х.

13.20

 

 

Спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність"

 

№п/п

ПІБ

Сумарні бали

ПРИМІТКА ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМіСІЇ

1

Бардан К. О.

28.00

зарахован на бюджет

2

Девятих А. А.

26.90

зарахован на бюджет

3

Петрова А. А.

24.70

зарахован на бюджет

4

Марусіч А. Д.

23.90

зарахован на бюджет

5

Бурлака А. А.

23.00

зарахован на бюджет

6

Ворона О. Р.

22.60

зарахован на бюджет

7

Кравець Ю. В.

21.10

зарахован на бюджет

8

Веленець Д. О.

21.00

зарахован на бюджет

9

Єрьялюбшева П. І.

20.80

зарахован на бюджет

10

Кушнір О. В.

20.70

зарахован на бюджет

11

Гребінь Ю. І.

20.70

зарахован на бюджет

12

Павелко А. М.

20.50

зарахован на бюджет

13

Бардадим А. В.

20.30

зарахован на бюджет

14

Дегтяр М. С.

20.30

Тільки контракт, ПЗСО

15

Амєліна В. В.

20.30

зарахован на бюджет

16

Жарук В. В.

19.10

 

17

Железко А. В.

18.90

 

18

Пєнов С. М.

18.40

 

19

Діденко В. О.

18.30

 

20

Баланко Н. Д.

18.20

 

21

Древинська С. Д.

18.20

 

22

Тітова А. Ф.

17.80

 

23

Дзюбинська В. А.

17.70

 

24

Барбарук В. С.

17.40

 

25

Одерій В. В.

16.40

Поза конкурсом, квота-1

26

Бачурський О. П.

16.10

 

27

Маткевич К. Р.

16.00

 

28

Вороніна Д. А.

14.90

 

29

Романов Д. Р.

14.00

 

30

Юлішенко П. Ю.

13.60

 

31

Топор А. А.

13.50

 

32

Савчук К. Х.

13.20

 

 

Спеціальність 101 «Екологія»

№п/п

ПІБ

Сумарні бали

ПРИМІТКА ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМіСІЇ

1

Кіосак К. Г.

26.80

зарахован на бюджет

2

Шевченко П. О.

24.70

зарахован на бюджет

3

Трубіцина А. О.

23.50

зарахован на бюджет

4

Шавріна В. В.

23.40

зарахован на бюджет

5

Сіманькова В. О.

22.50

зарахован на бюджет

6

Карелі Є. К.

22.50

зарахован на бюджет

7

Алайбов Є. В.

21.80

зарахован на бюджет

8

Астапович К. О.

21.80

зарахован на бюджет

9

Захарченко Н. В.

21.40

зарахован на бюджет

10

Качанова М. С.

20.60

Тільки контракт, ППП

11

Божко К. Ф.

20.60

зарахован на бюджет

12

Голоданюк О. О.

20.20

зарахован на бюджет

13

Яшар Д. Д.

19.70

зарахован на бюджет

14

Мацкевич М. Р.

19.60

Тільки контракт, ПЗСО

15

Резанцева В. О.

19.50

зарахован на бюджет

16

Канська М. В.

19.30

зарахован на бюджет

17

Гричушенко А. М.

18.50

зарахован на бюджет

18

Древинська С. Д.

18.20

 

19

Дзюбинська В. А.

17.70

 

20

Бойко В. Т.

14.40

 

21

Тєрзіогло Ш. М.

14.40

 

22

Ілларіонов І. С.

14.10

 

23

Поляков В. В.

13.80

 

24

Смірнов А. В.

13.50

 

 

Спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

№п/п

ПІБ

Сумарні бали

ПРИМІТКА ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМіСІЇ

1

Плужник Д. Р.

27.50

зарахован на бюджет

2

Цуркан С. В.

23.80

зарахован на бюджет

3

Підмогильний Д. О.

22.00

зарахован на бюджет

4

Щуров Д. Р.

21.30

зарахован на бюджет

5

Сафронов М. П.

21.10

зарахован на бюджет

6

Костецький В. А.

20.60

зарахован на бюджет

7

Мірза Ф. П.

20.20

зарахован на бюджет

8

Євдокименко І. М.

20.20

зарахован на бюджет

9

Труфкін В. Г.

19.60

Тільки контракт, ПЗСО

10

Крук Г. М.

18.70

зарахован на бюджет

11

Голубенко А. І.

18.10

зарахован на бюджет

12

Феленюк М. В.

17.80

зарахован на бюджет

13

Кобєрнік В. В.

17.20

зарахован на бюджет

14

Пам Е. М.

16.70

зарахован на бюджет

15

Кустол О. В.

16.70

зарахован на бюджет

16

Ткачук Р. Р.

16.30

зарахован на бюджет

17

Вацков А. С.

16.20

Не виконано умови до зарахування

18

Куляша Д. В.

16.10

зарахован на бюджет

19

Остапенко А. А.

15.90

зарахован на бюджет

20

Курносов З. В.

15.80

зарахован на бюджет

21

Познанський Ю. О.

15.80

 

22

Фамільнов М. А.

15.50

 

23

Кашин Д. С.

15.30

 

24

Мостовий Е. О.

15.30

 

25

Петренко Д. О.

15.30

 

26

Радіоненко Д. В.

15.10

 

27

Руснак Б. Ю.

14.90

 

28

Бойко В. Т.

14.40

 

29

Доня Р. В.

14.30

 

30

Арнаут О. Г.

14.10

 

31

Михальов А. А.

13.90

 

32

Юлішенко П. Ю.

13.60

 

33

Топор А. А.

13.50

 

34

Семзенець К. О.

13.50

 

35

Гуцу О. О.

13.30

 

36

Сухін Д. В.

13.20

 

37

Тернавський Є. В.

13.20

 

38

Ткачук Д. В.

12.90

 

 

Спеціальність 151 «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології»

№п/п

ПІБ

Сумарні бали

ПРИМІТКА ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМіСІЇ

1

Ніколайчук В. А.

25.60

зарахован на бюджет

2

Демидов І. Б.

24.20

зарахован на бюджет

3

Кузмяк І. С.

23.50

зарахован на бюджет

4

Погребной О. О.

23.10

зарахован на бюджет

5

Михайловська К. В.

23.10

зарахован на бюджет

6

Горбачов М. В.

22.80

зарахован на бюджет

7

Моспан Л. В.

22.40

зарахован на бюджет

8

Рожкован Р. С.

21.80

зарахован на бюджет

9

Кіор В. О.

21.50

зарахован на бюджет

10

Готопіло Б. В.

20.90

зарахован на бюджет

11

Кабахматенко В. М.

20.30

зарахован на бюджет

12

Русов В. П.

19.50

зарахован на бюджет

13

Козикіна К. І.

19.50

зарахован на бюджет

14

Баклан О. О.

19.10

зарахован на бюджет

15

Діденко В. О.

18.30

зарахован на бюджет

16

Смирнов К. С.

18.10

зарахован на бюджет

17

Костенюк С. М.

17.90

зарахован на бюджет

18

Пономаренко К. Ю.

17.80

зарахован на бюджет

19

Темнова О. К.

17.30

зарахован на бюджет

20

Рустамов Р. Р.

17.20

зарахован на бюджет

21

Захаров А. М.

16.40

 

22

Ламбант С. В.

16.00

 

23

Колісниченко В. В.

15.90

 

24

Фамільнов М. А.

15.50

 

25

Петренко Д. О.

15.30

 

26

Радіоненко Д. В.

15.10

 

27

Лазаренко В. О.

15.10

 

28

Дорофєєв В. В.

14.50

 

29

Тєрзіогло Ш. М.

14.40

 

30

Кочегура А. О.

14.20

 

31

Романов Д. Р.

14.00

 

32

Андрєєв А. А.

13.90

 

33

Юлішенко П. Ю.

13.60

 

34

Топор А. А.

13.50

 

35

Сухін Д. В.

13.20

 

 

Спеціальність 172 «Телекомунікації та радіотехніка»

№п/п

ПІБ

Сумарні бали

ПРИМІТКА ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМіСІЇ

1

Босенко Л. С.

26.70

зарахован на бюджет

2

Пахомова Ю. Д.

25.10

зарахован на бюджет

3

Конюх Т. Р.

23.50

зарахован на бюджет

4

Баланов Д. Ю.

23.20

зарахован на бюджет

5

Яковлева К. В.

23.00

зарахован на бюджет

6

Борисьонок Д. С.

22.00

зарахован на бюджет

7

Григор`єв С. С.

22.00

зарахован на бюджет

8

Сургаліс Р. Д.

21.40

зарахован на бюджет

9

Сидоренко О. С.

21.40

зарахован на бюджет

10

Післарь А. В.

21.40

зарахован на бюджет

11

Підгурська А. Р.

21.30

зарахован на бюджет

12

Цукк А. В.

20.70

зарахован на бюджет

13

Дегтяр М. С.

20.30

Тільки контракт, ПЗСО

14

Басараб В. В.

20.20

зарахован на бюджет

15

Шевченко В. С.

19.30

зарахован на бюджет

16

Іванченко Т. Є.

19.00

зарахован на бюджет

17

Главчева О. С.

18.70

зарахован на бюджет

18

Лазарева А. С.

18.60

зарахован на бюджет

19

Пирогова А. В.

17.50

зарахован на бюджет

20

Фамільнов М. А.

15.50

 

21

Радіоненко Д. В.

15.10

 

22

Лазаренко В. О.

15.10

 

23

Терентьєв Ю. В.

15.00

 

24

Руснак Б. Ю.

14.90

 

25

Тєрзіогло Ш. М.

14.40

 

26

Доня Р. В.

14.30

 

27

Романов Д. Р.

14.00

 

28

Юлішенко П. Ю.

13.60

 

29

Фанаржи І. О.

13.50

 

30

Устенко А. О.

13.50

 

31

Сухін Д. В.

13.20

 

 

Спеціальність 161  «Хімічні технології та інженерія»

№п/п

ПІБ

Сумарні бали

ПРИМІТКА ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМіСІЇ

1

Дмітрієв Д. А.

28.20

зарахован на бюджет

2

Дядьо М. Р.

25.50

зарахован на бюджет

3

Гайда А. Є.

24.90

зарахован на бюджет

4

Паренюк А. В.

24.80

зарахован на бюджет

5

Демиденко В. А.

23.20

зарахован на бюджет

6

Кривоносова Д. А.

22.40

зарахован на бюджет

7

Кузнецова В. С.

21.60

зарахован на бюджет

8

Зарванський Д. О.

21.10

зарахован на бюджет

9

Качанова М. С.

20.60

Тільки контракт, ППП

10

Криць А. В.

20.40

зарахован на бюджет

11

Мацкевич М. Р.

19.60

Тільки контракт, ПЗСО

12

Труфкін В. Г.

19.60

Тільки контракт, ПЗСО

13

Руденко М. О.

17.60

зарахован на бюджет

14

Тєрєхов Д. Г.

17.30

зарахован на бюджет

15

Бондаренко Д. В.

16.60

зарахован на бюджет

16

Манілов І. С.

16.50

зарахован на бюджет

17

Скрипніченко В. В.

16.40

зарахован на бюджет

18

Котенко М. Ю.

16.40

зарахован на бюджет

19

Топалов В. О.

15.50

зарахован на бюджет

20

Кореневич О. В.

15.10

зарахован на бюджет

21

Руснак Б. Ю.

14.90

 

22

Тєрзіогло Ш. М.

14.40

 

23

Доня Р. В.

14.30

 

24

Поляков В. В.

13.80

 

25

Юлішенко П. Ю.

13.60

 

26

Топор А. А.

13.50

 

27

Семзенець К. О.

13.50

 

28

Смірнов А. В.

13.50

 

29

Савчук К. Х.

13.20

 

 

Спеціальність 185 «Нафтогазова інженерія та технології»

№п/п

ПІБ

Сумарні бали

ПРИМІТКА ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМіСІЇ

1

Шумлянський Р. Р.

22.40

зарахован на бюджет

2

Пучков Д. В.

20.90

зарахован на бюджет

3

Перекос Д. Я.

20.50

зарахован на бюджет

4

Осадчук А. О.

20.20

зарахован на бюджет

5

Коцур О. Д.

20.20

зарахован на бюджет

6

Завгородній А. В.

19.80

зарахован на бюджет

7

Ануфрієнко М. М.

19.80

зарахован на бюджет

8

Труфкін В. Г.

19.60

Тільки контракт, ПЗСО

9

Хорощенко Д. С.

19.10

зарахован на бюджет

10

Біликов С. І.

18.50

зарахован на бюджет

11

Молозовенко С. С.

18.40

зарахован на бюджет

12

Нальотов О. М.

17.80

зарахован на бюджет

13

Генов О. С.

17.70

зарахован на бюджет

14

Галюков С. А.

17.70

зарахован на бюджет

15

Банков М. О.

17.50

зарахован на бюджет

16

Діденко К. М.

17.20

зарахован на бюджет

17

Кобєрнік В. В.

17.20

Не виконано умови до зарахування

18

Чіканчі О. С.

17.00

зарахован на бюджет

19

Кішкар О. А.

16.70

зарахован на бюджет

20

Кошелєв В. О.

15.70

зарахован на бюджет

21

Хмельов В. М.

15.50

зарахован на бюджет

22

Загородничок Я. В.

15.40

зарахован на бюджет

23

Радіоненко Д. В.

15.10

 

24

Руснак Б. Ю.

14.90

 

25

Бойко В. Т.

14.40

 

26

Тєрзіогло Ш. М.

14.40

 

27

Доня Р. В.

14.30

 

28

Багацький В. В.

14.20

 

29

Андрєєв А. А.

13.90

 

30

Поляков В. В.

13.80

 

31

Топор А. А.

13.50

 

32

Семзенець К. О.

13.50

 

33

Дємєнчук В. О.

13.40

 

34

Сухін Д. В.

13.20

 

35

Циберман І. А.

12.20

 

Спеціальність 241 «Готельно-ресторанна справа»

№п/п

ПІБ

Сумарні бали

ПРИМІТКА ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМіСІЇ

1

Костік В. В.

30.30

 

2

Масльох М. М.

28.80

 

3

Котеленець Є. В.

25.10

 

4

Тодієва О. І.

25.00

 

5

Соколовська А. І.

24.30

 

6

Вишневська В. О.

24.20

 

7

Аванесян А. А.

24.10

 

8

Грубін Д. Є.

23.80

 

9

Чернобай К. О.

22.70

 

10

Клімбіщук В. А.

22.60

 

11

Верешко А. О.

22.50

 

12

Стоянова К. І.

22.40

 

13

Дуднік Н. М.

22.20

 

14

Столяр Р. М.

21.80

 

15

Шалашенко В. О.

21.80

 

16

Кучерява О. В.

21.60

 

17

Рупенко П. Д.

21.30

 

18

Каюха К. В.

20.70

 

19

Гулевата О. Ю.

20.70

 

20

Островська А. К.

20.60

 

21

Кисельова А. О.

20.60

 

22

Бродецька Г. С.

20.50

 

23

Грабован О. А.

20.30

 

24

Собченко О. С.

20.20

 

25

Масленнікова Е. Д.

19.70

 

26

Цап К. В.

19.40

 

27

Притульчик В. О.

19.10

 

28

Железко А. В.

18.90

 

29

Демідова Т. В.

18.70

 

30

Васильєва К. В.

18.70

 

31

Шаповал О. Д.

18.60

 

32

Тен К. В.

18.30

 

33

Кастромицький О. Г.

18.20

 

34

Древинська С. Д.

18.20

 

35

Смирнов К. С.

18.10

 

36

Даниленко Є. О.

18.10

 

37

Сіделева Д. Б.

17.90

 

38

Кузнецова К. О.

17.90

 

39

Лепетун Д. О.

17.80

 

40

Тітова А. Ф.

17.80

 

41

Дзюбинська В. А.

17.70

 

42

Кузнєцов С. В.

17.50

 

43

Ізмайлова І. С.

17.10

 

44

Ганєв В. М.

17.00

 

45

Шаповалова А. Є.

16.80

 

46

Возіян К. О.

16.80

 

47

Оганнісян Д. Е.

16.60

 

48

Подару Д. В.

16.50

 

49

Абасов Т. С.

16.20

 

50

Шевченко Є. А.

15.80

 

51

Капчинська Г. Г.

15.60

 

52

Левіцький Б. Р.

15.50

 

53

Лазаренко В. О.

15.10

 

54

Данилюк В. О.

14.80

 

55

Бойко В. Т.

14.40

 

56

Єдалов О. А.

14.10

 

57

Андрєєв А. А.

13.90

 

58

Сивець А. О.

13.40

 

59

Савчук К. Х.

13.20

 

60

Бабин В. Р.

12.90

 

61

Куліков Д. О.

12.30

 

 

Спеціальність 242 «Туризм»

№п/п

ПІБ

Сумарні бали

ПРИМІТКА ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМіСІЇ

1

Татарінова А. Ю.

33.30

 

2

Єгорова А. С.

31.50

 

3

Симоненко Є. В.

29.60

 

4

Швець В. О.

28.30

 

5

Ульянова С. І.

27.70

 

6

Руцкий Р. В.

27.50

 

7

Тодорашко В. О.

27.30

 

8

Євангеліді Д. О.

25.70

 

9

Сарри-Леві Н. М.

24.60

 

10

Гуляєва Я. С.

23.80

 

11

Самойленко А. О.

23.40

 

12

Ткаченко О. О.

22.50

 

13

Черкасов М. О.

21.40

 

14

Мойсеєв О. С.

18.90

 

15

Московець О. О.

18.50